2023. november elsejével a Törökbálinti Tüdőgyógyintézetben is elindult, az országos, egységes, új Járóbeteg Irányítási Rendszer (JIR).

A járóbeteg-szakrendelőkbe tervezett új időpontfoglaló és behívó rendszer célja, hogy minél hamarabb kapjanak időpontot a betegek a vizsgálatra, és minél kevesebbet kelljen várakozniuk a rendelőkben.

A Járóbeteg Irányítási Rendszert integrálják az EgészségAblak EESZT mobilapplikációba, amely egy kényelmi szolgáltatás a betegek részére, hiszen többek között elérhető lesz az e-beutaló, az e-recept, leletek és SMS emlékeztetés a vizsgálat időpontjára.
A Törökbálinti Tüdőgyógyintézetben a következő beutalóköteles szakrendelésekre lehet időpontot foglalni:

− Pulmonológiai allergológia és immunológia rendelés,

− Tüdőgyógyászati szakrendelés,

− Ideggyógyászat,

− CT

A Törökbálinti Tüdőgyógyintézetben a következő elérhetőségeken lehet időpontot foglalni:
− 06-30/318-9488
− 06-23/511-570/ 211-es mellék és a 172-es mellék

Amennyiben az időpontfoglaló rendszerrel kapcsolatban kérdése merülne fel, kérjük hívja a fenti telefonszámok egyikét, vagy tegye fel kérdését e-mailben recepcio@torokbalintkorhaz.hu e-mail címünkön.