Tüdőgyógyinzézet Törökbálint

2045 Törökbálint, Munkácsy Mihály utca 70.
+36-(23)-511-570
rpc@rpckorhaz.hu

A Református Pulmonológiai Centrum pályázatot hirdet SEGÉDÁPOLÓ munkakör betöltésére

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

REFORMÁTUS PULMONOLÓGIAI CENTRUM

Aktív fekvőbeteg osztálya

pályázatot hirdet Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.) keretében

segédápoló

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Segédápolói feladatok ellátása az aktív fekvőbeteg osztályon.
Betöltendő állás szakmacsoportja: egészségügy
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya: Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Törökbálint
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):

A pályázat benyújtásának módja:
-  postai úton az intézmény címére címezve (2045 Törökbálint, Munkácsy Mihály u. 70.), vagy

- elektronikus úton Dr. Lévai Attiláné ápolási igazgató asszonynak címezve az apolasigazgato@rpckorhaz.hu e-mail címre.

Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
- Büntetlen előélet

Elvárt végzettség/képesítés:
- 2. Befejezett 8. osztály, alap- és középfokú részszakképesítések, felnőttképzési szakmai végzettség, speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség,
vagy részszakma (középfokú szakképzettség) , Általános programok és képzések, m.n.s., 8 általános iskola

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés:

- 4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú
szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , érettségi bizonyítvány

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

- Hatékony munkavégzés (alap)
- Érzelmi intelligencia (alap)
- Konfliktus-kezelés (alap)
- Együttműködés (alap)
- Elkötelezettség, megbízhatóság (Etikus magatartás) (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
- Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata