ÚJRA LÁTOGATÁSI TILALOM lépett érvénybe! A látogatási tilalom 2020. augusztus 31. napjától visszavonásig érvényes.

LÁTOGATÁSI TILALOM!

Ezúton tájékoztatjuk Tisztelt Betegeinket és Látogatóinkat, hogy Kórházunkban látogatási tilalom lépett életbe. Az intézkedés meghozatalára a fokozott védelemre szoruló csoportba tartozók életének és egészségének védelme, fertőződés megelőzése érdekében volt szükség ezért kérjük a fentiek szíves tudomásul vételét és betartását.
A látogatási tilalom 2020. augusztus 31. napjától visszavonásig érvényes.

Tisztelt Betegek! Tisztelt Hozzátartozók!
Értesítjük Önöket, hogy Tüdőgyógyintézetben a teljeskörű látogatási tilalom alatt a hozzátartozók a betegeiknek az alábbiak szerint tudnak csomagot beküldeni:
• A csomag tartalmazhat általános ruházati, tisztálkodási és használati eszközöket
• A csomag tartalmazhat tartós élelmiszert, a romlandó árukat azonban kérjük kerüljék
• Egyedi gyógyszert, táplálék kiegészítőt, vitamint a csomag tartalmazhat
• A csomagot lezárva a beteg adataival ellátva (név, osztály, kórterem) az Intézet portáján napközben lehet leadni 07.00-10.00 óráig, a csomag még aznap felkerül a betegellátó osztályra.
• A csomag elvesztéséért, az abban elhelyezett értéktárgyakért, készpénzért felelősséget nem tudunk vállalni, felhívjuk figyelmüket, hogy ezt a csomag ne tartalmazzon!
• A csomag átvételekor átvételi elismervényt adunk.