MEGHÍVÓ A SAJTÓ SZÁMÁRA - ÚJ ÉPÜLETTÖMB ÁTADÁSRA

A törökbálinti kórház vezetése tisztelettel meghívja Önt átadó ünnepségére.
2018. áprilisától megkezdte működését a saját forrásból megvalósult, új, 2400 m2 alapterületű centrumunk, mely a járóbetegellátás, diagnosztika, CT, onko-pulmonológiai kúraszerű ellátás igénybe vevői számára nyújt XXI. századbeli komfortot.

Az intézmény hosszú időkre visszavezethető stabil gazdálkodása – a jó lehetőségek kihasználása, a problémák menedzselése – lehetővé tette olyan, 1 Mrd Ft-os fejlesztés előkészítését és kivitelezését, mely a jövőre is megalapozza a kulturált gyógyítást. Az intézmény korábbi, 1994-2002-s beruházása elsősorban a fekvőbetegellátás infrastruktúra javítását támogatta, mely szintén saját, valamint Pest megye, valamint címzett kormányzati támogatásból valósult meg. A járóbetegellátás infrastruktúrája azonban mára már ettől lényegesen elmaradt. Ezért tűzte ki célul a kórház vezetése 2013-ban, hogy egy új járóbetegellátó és diagnosztikai centrumot hoz létre a kórház telephelyén, ahol elhelyezésre kerül egy kisebb fekvőbetegellátó egység és a tüdődaganatban szenvedő betegek kemoterápiás kezelése is magas színvonalon történhet. Az épület felszereléséhez, berendezéséhez, orvosi műszerekhez – CT, egyéb képalkotó diagnosztika, endoszkópok, légzésfunkció, alvásdiagnosztika – az Egészséges Budapest Program keretében mintegy 420.000 eFt érkezik az intézményhez, a jelenleg zajló közbeszerzési eljárások kapcsán. Az új épület nem csak a betegek számára nyújt érezhetően magasabb minőséget, hanem a dolgozók munkakörülményeit is javítja, könnyíti.

Rendezvény helye: Törökbálint, Munkácsy Mihály út 70. új épület, földszinti váró
Rendezvény ideje:  2018. május 17.

Időpontok: Érkezés: 13:00

Épület megtekintése: 13:15

Rövid tájékoztatót tart Dr. Antal Gabriella főigazgató: 14:00

Dr. Bedros J. Róbert Miniszterelnöki Biztos köszöntője: 14:10

Állófogadás

Törökbálint, 2018. május   7.

Dr. Antal Gabriella
            főigazgató